hunds uuuuup

…Strach a hnus na planetě zemi…

aneb co se nám tím básník snažil říci…

Svoboda? Pravda? Úcta ? Dnes bohužel již zapomenuté pojmy….


Doba temných dní je před námi… Mayové se nemýlili, ba naopak… Věděli až moc.. Sumeři také… Kdejaká civilizace, co tu byla před námi, byla mnohem vyspělejší než my. Také díky stylu života těchto civilizaci, proběhl jejich zánik určitě důstojněji, než bude ten náš… Otázka zní ale, zda-li jsme ten náš konec dokonce už nezaspali…
Co se Mayů týče, nyní si z jejich etapy vypůjčím zmínku o jejich kalendáři, znáte to, takový ty nádherný šílený kolečka :) (obr. 1,2).

Já osobně tedy věřím tomu, že ten kalendář má zatraceně veliký význam… Cykly slunce totiž neřešili jen oni, nýbrž nad kazda civilizace, narazil jsem například na tyto (obr. 3-12)

Tak a zde se dostáváme pomalu k bodu mrazu a to doslova. Zatím asi nejzajímavější kalendář, který jsem našel a považuji ho za zásadní je tento (obr. 13, 14). Prozatím je mi jeste trochu záhadou a sice proto, že jsem ho prvně zahlédl v dolumentu a během jeho pozdější dohledávání mi začalo být jasné, že tu něco nehraje… Je to jediný starý dokument který jasně znázorňuje 8 dní v týdnu, 13 měsíců v roce..

Při zkoumání jeho původu jsem s nedostal k jednotné odpovědi. Našel jsem několik verzí vysvětlení, ale ani jedna neměla ani hlavu, ani patu… Všude se jen dočtete o víceméně pravidelných cyklech, ale žádný popis nesedí na počet zobrazených dní a měsíců… Jednoduše řečeno tento počet dní i měsíců je z určitého důvodu zjevně dost přísné tabu…..

…jak tak zkoumám dál a hledám odpovědi, tak narazím na historický přechod v roce 1582 z Julianského na kalendář Gregorianský a nemohu se nezastavit nad myšlenkou, proč se při změně kalendáře musí někdo mazat a přeskakovat dny (obr. 15-18), což musel zaznamenat i strejda googlos a máme všichni tuto díru i v telefonech a PC….

Takže tu máme několik několik historických zásahu do ručních úprav v kalendáři a kolem toho několik různých pohádek… Pohádek, které mají tolik společného a zároveň tolik malých a očividných rozlišností, že je zde evidentní záměr manipulovat s lidským vědomím už od nepaměti… Ja si osobně myslím, že jedny z důležitějších kalendářů budou tyto (Obr.19-22). Už od prvního pohledu je zřejmé, že úplně obyčejné nebudou. Jak se říká: Vše se vším souvisí, takže uvidíme, že se nám bude postupně dosti věcí prolínat…

….po zjištění určitých věcí si myslím, že se dostaneme k hodně zajímavým tématům, které vlastně jakoby neexistují, takže o to víc se mi je chce řešit.

Pamatujete na film Matrix? Scéna o tom, že ta lžíce nemusí být rovná? Něco na tom zdá se i bude! Proto si na tenhle web budu postupně odkládat jistý věci, které slepě bereme za samozřejmost, ale přitom nemáme ani páru…. Jsme v tomhle světě tak maličcí…

Mám na věc určitý názor za tu dobu a budeme se tím vším zabývat, dokud nedojdeme k tomu, co za tím stojí. Určitě o tom rád podebatuji, protože to budou témata hodně důležitá a co se nás jako lidstva týká, jsou to mnohem podstatnější věci, než každodenní lži a pohádky z našich zpráv… Tomu jak moc jsme i v tomto ohledu klesli, tomu v nejbližším čase budu věnovat také jednu kapitolku…

Závěrem tohoto úvodu chci zdůraznit, že nikomu nic nevnucuju, každý má právo v to co věří, ale stejně tak ma každý právo o věcech otevřeně hovořit a proto na této stránce nehledejte žádné zákazy ani příkazy… Nikdo z nás, lidských bytostí, nemá právo soudit jinou lidskou bytost. A už vůbec ne za to, že projeví svůj názor, svojí myšlenku, svojí víru…. Na co ale právo máme, je vědět PRAVDU. ORAVDU O NÁS O LIDECH, O NAŠEM PŮVODU…. SKUTEČNÉM PŮVODU… CELÝ ŽIVOT NÁM VE SPOUSTĚ VĚCECH SPOUSTA LIDÍ LŽE. JEN KVŮLI TOMU, ABYCHOM NEDRŽELI JAKO JEDEN TÝM A BYLI NEUVĚŘITELNĚ LEHCE MANIPULOVÁNI… otázka je jasná…. Kdo tahá za ty všechny nitky?

Pojďme nakousnout témata o kterých se záměrně nemluví!

Just another Network 23 site