Plastik penis tuttum.

Evet, yaptım bunu. Elime yapay penis aldım ve hatta onu partnerime uyguladım.

Ders icabı yaptım. Eğitim şart.

Ama itiraf edeyim, ürktüğüm kadar kötü geçmedi.

Sonuçta elimdeki şey bir dildo değildi. Teknik olarak, hala vibratör diye geçiyor alet. Ama internette ararken “realistic vibrator” diye aranıyor, çünkü nihayetinde penis şeklinde kendisi ve normal vibratörden de daha büyük. (Esasında, “normal vibratörden daha büyük” demek biraz haksızlık oluyor alete, çünkü kendisi affedersiniz “devasa” sıfatını hak ediyor.)

Neyse işte, öyle çok da “realistic” olmayan özellikleri arasında plastik oluşu, siyah rengi ve titreme özelliği (!) var. (Bir de tabii her daim sert oluşu.) Titreme özelliği küçük vibratörde gibi, ama altı değil yedi program var.

Peki ama bi sor, neden yaptın diye. Bi sor. Hadi sor. Ne işim vardı yapay penisle?

Bilmiyorum.

Ama ders esnasında birkaç şey keşfettim, faydasını da gördüm. (Yatakta yapay penis kullanmak kaçınılmazsa, zevk almaya bakacaksın?)

VİBRATÖR KULLANMANIN FAYDALARI

Bak şu faydalarını gördüm somut olarak:

  • Bedenimin izin vermediği hız ve/veya şiddeti, uzun süreler uygulayabildim. Normalde ben olsam sadece çok kısa süre yapabileceğim kimi hareketleri, sırf bilek kuvvetiyle dakikalarca sürdürebildim.
  • Ereksiyonumu kaybetme kaygısı gütmeden çeşitli pozisyonlar denedim. Bu pozisyonların bir kısmını benim yapmama teknik olarak imkan yok. (Mesela, bacaklarımı koyacak yer yok bazılarında. Diğerleri ise yer çekimi sebebiyle imkansız.) Teknik olarak imkan olsa da çok rahatsız olabileceğim kimi pozisyonları denedik. Bunlar tabii hep partnerimin faydasına oluyor, bense sadece izliyorum ve eğleniyorum.
  • Lafı gelmişken, belki de vibratör kullanmanın en keyifli yanı izlemek. Düşünsene, porno falan izlerken baktığımız açıyla, gerçekten sevişirkenki bakış açımız tamamen farklı. (Bana hiç POV’la falan gelme boşuna. Sen de ben de biliyoruz ki kameranın dar açıyla kadının yüzünü göstermesi; bizim sağa sola bakındığımız, belki partnerimizin elini bacağını izlediğimiz gerçek geniş açıyla uzaktan yakından alakalı değil. Kendimizi kandırmayalım.) Şimdi işte, partnerimi çok çeşitli açılardan izleme fırsatım oldu: önden, yandan, arkadan, alttan, üstten, o anda aklıma gelen tüm açılardan izledim onu.

VİBRATÖR KULLANIRKEN DİKKAT EDİLECEKLER

Bu faydaların yanında, dikkat etmen gereken birkaç şey öğrendim. Yarın öbür gün denemek istersen ama partnerin de senin kadar deneyimsizse, işine yarayabilir.

1. Partnerinin vajinasına bir plastik alet sokuyorsun. Bu tabii ki insanın canını acıtan bir şey. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka yanında krem bulundur. Kremi penetrasyondan önce hem vibratöre sür, hem de birkaç damla vajinaya damlat. Eğer etkinlik uzun sürerse, arada birkaç damla daha damlatabilirsin.

2. Aletin boyutuna dikkat et. Eğer çok büyük görünürse gözüne, penetrasyonun başında çok yavaş hareket etmen gerekebilir.

3. Elinde bir aletle dolaşırken ereksiyon falan yalan olabilir. Ama partnerinin iyice ıslanmış ve açılmış olması gerekiyor, bu da sağlam bir önsevişme demek. Yani demem o ki, tam ortalık şenlenirken senin ortamdan ayrılıp yerine bir plastik dublör girecekse, psikolojik olarak kendini buna hazırlamanda fayda var. Benim durumumda ortam “ders modunda” olduğundan sıkıntı olmadı. Ama gerçek bir sevişmede ne nasıl olur emin değilim.

4. Vibratör, adı üstünde, titreyebiliyor. Aman dikkat et bu özelliği kullanasın gelirse. (Partnerin açısından da garip bir his sonuçta bu.) Özellikle çok şiddetli programlarda titretirsen canını yakabilirsin partnerinin. Belki bunu kullanmadan önce kısa bir kamuoyu yoklaması yapabilirsin, partnerinle konuşmak suretiyle.

*

İşte benim, ilk deneyimimde, titreşimli yapay penisten anladığım budur.

Unutma ki bu yazı dizisi, benim ders notlarımdan ibaret. Burada yazdığım her şeyin yanlış olma ihtimali var, çok önemli kısımları atlamış olmam mümkün, ve en fenası, bu dediklerim doğru olsa da senin partnerin için uygun olmayabilir. (Gerçi, yazmadan önce hocamla genellikle paylaşıyorum ne yazacağımı, ve onayını alıyorum; yani tamamen atmasyon da sayılmaz dediklerim.)

Haftaya, aletin yanında, elimle klitorisi uyarmayı öğreneceğim. Yani iyicene koordinasyon olayları.

2 responses to “Plastik penis tuttum.

  1. Pingback: Seks Eğitimi | Bir Şey'in Anıları

  2. Pingback: Plastik penis maceraları | Bir Şey'in Anıları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *